..:: اخبار ::..
شنبه 26 آبان 1397

جستجوی اخبار

اخبار دانشکده علوم زیستی
18

گزارش برگزاری گرهمایی گروه میکروبیولوژی در تاریخ ۹۷/۷/۵

گزارش برگزاری گرهمایی گروه میکروبیولوژی در تاریخ ۹۷/۷/۵

گروه میکروبیولوژی در راستای اجرای برنامه عملیاتی و ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پژوهشی اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری سالانۀ گردهمایی هماهنگی آموزشی و پژوهشی نمود. انجمن علمی دانشجویی..میکروبیولوژی نقش ارزنده ای در امور اجرایی این گردهمایی بر عهده داشت.  همچنین گردهمایی از مساعدت معاونت محترم فرهنگی دانشگاه الزهرا و همکاری انجمن علوم وفنون میکروبی ایران برخوردار شد. همایش هماهنگی اموزشی وپژوهشی گروه میکروبیولوژی را با محتوای برنامه های زیر در روز  پنجشنبه مورخ 5 / 7/1397   از ساعت 8 الی 13. در محل سالن حورا برگزار نمود.

:

·        سخنرانی ها و برنامه ریزی های آموزشی و پژوهشی سالیانه

·        برقراری میز ثبت نام دانشجویان برای فعالیت های علمی (بازدیدها، کارگاهها، کارورزی، کاردانشجویی)

·        اهدای جوایزبه نفرات برترتحصیلی و نفرات منتخب دانشجویان هر دوره از سوی استادان و نیز انجمن علوم و فناوری میکروبی

·        نشست استادان راهنما و دانشجویان هر دوره  و پاسخ به پرسش های دانشجویان

پس از قرائت قرآن کریم و سرود ملی، ابتدای برنامه  باخوشامدگویی رییس دانشکده علوم زیستی آغازشد. سپس با سخنرانی استادان گروه میکروبیولوژی، مدیر گروه، دبیر انجمن، مسئول نشریه میکروس، کارشناس مسئول گروه میکروبیولوژی و ارائه نکات آموزشی ادامه یافت.   در پایان برنامه ضمن اهدای جوایز از طرف گروه میکروبیولوژی به دانشجویان برتر ورودی های هرساله ، دانشجویان هر دوره با استادان راهنما عکس یادگاری گرفتند. لازم به ذکر است این برنامه با حضور بیش از یکصد نفر از دانشجویان و تمامی استادان گروه میکروبیولوژی مورد استقبال و توجه مخاطبین  قرار گرفت.


تعداد مشاهده خبر: (69)
کد خبر: 5228
  • گزارش برگزاری گرهمایی گروه میکروبیولوژی در تاریخ ۹۷/۷/۵
  • گزارش برگزاری گرهمایی گروه میکروبیولوژی در تاریخ ۹۷/۷/۵
  • گزارش برگزاری گرهمایی گروه میکروبیولوژی در تاریخ ۹۷/۷/۵